Acala CD Ripper

4.1.8
oy
0

CD'lerden sesi çıkart ve müziğini dijitalleştir

806

Bu uygulamayı oyla

Kutular dolusu CD'ye sahipseniz, onları satın aldığınız zamandan daha az seviyor olabilirsiniz, çünkü günümüzde artık onlar için uygun bir oynatıcı yok. İşte çözüm: ses kısımlarını çıkartın ve onları istediğiniz formatta hard diske kaydedin, böylece tüm cihazlarınızda onları dinleyebilirsiniz.

Acala CD Ripper bunu bir kaç dakika içinde mükemmel sonuçlarla yapabilecek çok kullanışlı bir araçtır. Bu program CD şarkılarını ya da dosyaları herhangi bir formatta örneğin: WAV, MP3, WMA, ya da OGG olarak kaydedebilir. Bu şekilde, dosyalar tüm popüler ve yaygın formatları kapsadığı için herhangi bir oynatıcıyla uyumlu hale gelir.

Buna ek olarak, bu yazılım sadece müziğinizi dijitalleştirmez aynı zamanda otomatik olarak ID3 eklerini de indirir, böylece tüm bölümlerin bilgilerini şifrelenmiş dosyaya kaydettirebilirsiniz.

Acala CD Ripper herhangi bir disk çeşidini destekler örneğin - CD-R, CD-RW, DVD-R, ve DVD-RW- ve onları ana pencereden çalabilir, kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

Programın arayüzünden, disklerden ses dosyalarını çıkartmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bulabilirsiniz: sonuç formatı, ses kalitesi ve ses kanalları gibi.
Uptodown X